/o_firmie_profes.html Innowacja - O PROFES

Praktycy dla praktyków

Realizatorem szkoleń jest firma PROFES®, specjalizująca się w doradztwie organizacyjnym oraz szkoleniach od 20 lat. Jesteśmy wyłącznym partnerem KAIZEN® Institute Consulting Group dzięki czemu łączymy twarde elementy zarządzania (standaryzacja, optymalizacja procesów produkcyjnych) z obszarami miękkimi (kompetencje menedżerskie, sprzedażowe i społeczne). Takie połączenie zapewnia efektywność i długotrwałe korzyści dla firmy. Zespół ponad 20 konsultantów i trenerów to sami praktycy, z doświadczeniem menedżerskim i produkcyjnym.

 

Nowe technologie

Rozwiązania które proponujemy naszym Klientom są innowacyjne i niekonwencjonalne. Każdy projekt rozpoczyna się spotkaniem Komitetu Sterującego, na którym konsultanci i trenerzy projektują możliwe działania wspierające adekwatne do potrzeb Klienta. W celu maksymalnego zaangażowania uczestników w projekt wykorzystujemy m. in. e-learning, blended learning, platformę e-learningową, aplikacje mobilne, bazy wiedzy, grywalizację i profesjonalne filmy szkoleniowe, często nagrywane specjalnie na potrzeby Klienta.

 

Know how

Nasza wiedza wynika z doświadczeń. Podczas 20-letniej działalności z ponad 3 tysiącami Klientów wypracowaliśmy własne, autorskie Know How. Zasady, których uczymy naszych Klientów, wdrażamy we własnej firmie. Posiadamy wewnętrzną wikipedię i bibliotekę, korzystamy z nowych technologii i stale ulepszamy nasze usługi oraz produkty. Dzielimy się wiedzą podczas Office Live, spotkaniach branżowych, konferencjach, benchmarktourach.

 

Pozycja na rynku

Profes jest regularnie doceniany i nagradzany. Oto przykłady wyróżnień otrzymanych w ostatnich latach:

 • Najlepsza inwestycja w człowieka 2012 - tytuł dla projektu szkoleniowego
  "Szkolenia przyprawione sukcesem" organizowanego przez PROFES dla firmy Podravka
 • PROFES® w rankingu największych dolnośląskich firm opublikowanym przez
  Polska The Times Gazeta Wrocławska w 2012 roku
 • 6 miejsce w rankingu Firm Szkoleniowych opublikowanym przez
  Magazyn Ekonomiczny Home & Market w 2012 roku
 • Dwie nagrody w kategioriach Adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw oraz Zasada równości szans płci dla projektu "RÓWNI - PROFES rozwija kompetencje" w ramach konkursu "Dobre praktyki EFS 2011" organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
 • PROFES® został wpisany na listę firm stosujących Standard Usługi Szkoleniowej, którą opracowała Polska Izba Firm Szkoleniowych
 • Wyróżnienie w konkursie "Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku 2011" w kategorii: Biznes wspierający aktywność kobiet
 • Nagroda „Ichi Ban” od KAIZEN® Institute Consulting Group za najlepiej wdrożony KAIZEN w biurze w 2008 i 2009 roku

 

Zapraszamy do kontaktu 

www.profes.com.pl

Ul. Koreańska 13
Tel. 071 341 29 51, e-mail szkolenia@profes.com.pl

.